Choď na obsah Choď na menu
 


obsah a herci

29. 12. 2009

Originálny názov:Hope and Faith

Slovenský názov:Trapasy mojej sestry

Zem výroby:USA

Rok výroby:2003 - 2006

Typ seriálu:Sitcom

DÍžka 1.časti: približne 20 min.

OBSAH:
Určite poznáte tie momenty v našich životoch, keď máte neodbytný pocit, že váš pokojný život v odstavnom pruhu (Občas naozaj nezaškodí trocha šoférskej hantírky, nemyslíte?) zrazu nepredstaviteľným spôsobom doslova prevalcoval ktosi z toho rýchleho? Väčšinou tieto pocity dokonale poznajú tí, čo majú súrodencov.
Áno, je to presne ten náhly a len ťažko definovateľný príval emócií, keď v jednej minúte chcete svojho súrodenca vyobjímať a temer vzápätí heroicky zápasíte s túžbou uškrtiť ho! Tak ako, poznáte? Áno? Hurá!
V tom prípade budete dokonale chápať to, čo sa práve odohráva v inak relatívne vyrovnanej a so svojím životom celkom spokojnej Hope (Faith Ford) z Columbusu v Ohiu, keď sa do jej života a do života jej najbližších ako veľká voda (Alebo skôr menšia tsunami!) prirúti jej sestra Faith (Kelly Ripa).
 
 
Herci
Hope Shanowskiová (Faith Ford)
Pôvabná, vyrovnaná a šťastne vydatá mama troch detí sa musí vyrovnať s náhlym poznaním, že jej pokojne plynúci život na predmestí sa zjavne definitívne skončil v momente, keď sa doň ako povestná veľká voda prirútila jej mimoriadne okúzľujúca, no tiež patrične egocentrická sestra Faith...

Faith Fairsfieldová (Kelly Ripa)
Bývalá hviezda jednej z najsledovanejších denných telenoviel, pýšiacej sa hrdým názvom „Posvätný a hriešny“, sa zo všetkého najviac obáva, že jej niekdajšia sláva je už definitívne zapadnutá prachom – a to od chvíle, keď jej seriálové alter ego Ashley Stormovú, ktorú stvárňovala celých desať rokov, nechali scenáristi zomrieť hroznou smrťou, aby sa jej definitívne zbavili...a neskôr nahradili inou herečkou.

Charley Shanowski (Ted McGinley)
Hopein milovaný a milujúci – a tiež značne atraktívny – manžel, ktorého inak temer bezbrehá trpezlivosť dostáva čoraz viac a viac zabrať. Dalo by sa dokonca povedať, že sa takmer exponenciálne zmenšuje v pomere k čoraz dlhšiemu a dlhšiemu pobytu jeho švagrinej Faith v ich dosiaľ relatívne pokojnom dome...

Sydney Shanowskiová (v prvej sérii Nicole Paggi, v druhej a tretej sérii Megan Fox)
Hopeina a Charleyho najstaršia dcéra je mimoriadne pôvabná tínedžerka, ktorou jej hormóny a evidentne naplno prepuknuvšia puberta riadne mávajú. Veľmi často spochybňuje autoritu svojej mamy - a až nekriticky obdivuje svoju tetu Faith...

Hayley Shanowskiová (Macey Cruthird)
... je milé, bystré a rozhodne nie bojazlivé dievčatko, ktoré ale očividne vôbec neskáče od radosti po zistení, že kvôli prisťahovaniu svojej slávnej tety Faith sa bude musieť – a nevedno dokedy – deliť nielen o izbu, ale i o posteľ so svojím otravným mladším bratom.


Justin Shanowski (Paulie Litt)
Pomerne dosť čudácky „týpek“ (teda určite minimálne s prihliadnutím na fakt, že je ešte taký malý), ktorý si s až zvrátenou škodoradosťou vychutnáva každučký moment, keď sa mu podarí dostať sa pod kožu svojím starším sestrám.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

pre ANONYM

(admin, 15. 2. 2011 11:40)

milujem tychto ludi, ktory si povedia svoj nazor len cez anonym:D:D:D:D najvacsi vysmech:D:D a trapas!!!!!

HERCI

(ANONYM, 12. 3. 2010 17:57)

Je to totalni pičovina.

Trapasy mojej sestry

(admin, 9. 1. 2010 18:01)

dakujem, ja som pozerala dve serie a bohuzial na slovensko sa nedostala tretia seria. skoda lebo ten serial bol fakt vtipny:))

hmmmm

(DEBBY, 9. 1. 2010 15:24)

ahoj, no máš peknu stranku...tento serial som pozerala asi pred 3 rokmi no ked som mala 10 rokov...a teraz už mám 13 rokov...no, musim povedat, ze ten serial bol vtedy pre mna tym najsuper serialom a teraz som dokonca nasla nejake casti online k zhliadnutiu